הודעה נשלחה בהצלחה :-)
חזרה למעלה

שיטת "טריגר פוינט תרפי"

אלה נקודות אשר נמצאות בכל הגוף על סיבי השרירים.

ה"טריגר פוינטס" הן למעשה צמתים עצביים הממוקמות על סיבי השריר ו"מחליטות" אם השריר יהיה מכווץ או רפוי. לכולם, בכל הגילאים, יש טריגרים על השרירים.

בלחיצה על נקודות אלה אנו מעוררים את התת מודע ואת המוח ומערכת העצבים להזרים דם למקום, לפנות פסולת של סיבי השריר ומערכת כלי הדם, ולהפעיל את מערכת העצבים לתת הוראה חדשה לסיבי השריר (כיווץ/הרפיה). בכך אנו תורמים לשחרור אזורים תפוסים ולעוד רצף אירועים מעניין מאוד בכל המערכות שקשורות בתנועה- מעיין דומינו תנועתי ודומינו עצבי. ברגע ששחררנו סיבי שריר שמכווצים- השפענו על סיבי השריר שממשיך אותו ברצפי התנועה, וכך אנו משפיעים על סיבי השריר שאחריו וכן הלאה וכן הלאה, וזה נכון גם לגבי האות העצבי- ברגע שאות עצבי אחד משתחרר מהכיווץ הוא מיד מעביר בשרשרת את ההוראה לאות העצבית הבאה לשנות את מצב סיבי השריר הבא וכן הלאה וכן הלאה.

וכך- תנועה שהייתה מקוצרת/ תקועה- לפתע נפתחת. בנוסף בזכות פתיחה של התנועה אנו משנים דפוס/ הרגל רגשי שפיתחנו בעקבות המגבלה התנועתית- הפחד מהכאב יורד וטווחי התנועה משתחררים.

בשיטה הזו אנו עובדים גם על המודע וגם על התת מודע.

הטריגרים יכולים גם להקרין כאב בצורה לוויינית גם לשרירים אחרים- זאת אומרת נקודה בצוואר יכולה להקרין כאב לכף היד ונקודה בגב התחתון יכולה להקרין כאב לכף הרגל.

לחיצות בטריגר פוינטס יכולות להיות כואבות אבל הן מאוד משחררות,ויכולות לשחרר כאבים מוקרנים, לפתוח טווחי תנועה של שרירים ומפרקים, לגרום לאזורים דלקתיים להחלים מהר יותר ולפתור בעיות כרוניות (שחוזרות על עצמן).

שילוב הטיפול בעזרת טריגר פוינטס מגביר את יעילות העיסוי, יעיל כטיפול בפני עצמו- טיפול קצר יחסית עם תוצאות מהירות, מתאים לכל גיל, לכל בעיה/ פתולוגיה ומסייע לגוף בתהליך ההחלמה הטבעי שלו!

 

שיטת "טריגר פוינט תרפי"

ממליצים

הצצה לחלק מהממליצים עלי...

אני הגעתי למאי בשני מצבי קיצון -
פעם כמתאמן מתחיל ופעם אחרת אחרי תאונת דרכים.
אני לא חושב שמילים יספיקו לתאר את הקסם שיש בידייה! הטיפול המקצועי שהיא מעני... קרא/י עוד

אני הגעתי למאי בשני מצבי קיצון -
פעם כמתאמן מתחיל ופעם אחרת אחרי תאונת דרכים.
אני לא חושב שמילים יספיקו לתאר את הקסם שיש בידייה! הטיפול המקצועי שהיא מעניקה גורם לפלאים ולהתחדשות לגוף ואף לנפש .
לאחר פציעה לא קלה אני יכול להגיד שלאחר הטיפולים של מאי , יש תקווה לחזור בגדול !!!
תודה ענקית שזכיתי למטפלת כמוך

 

שלום עיני

הכרתי את מאי בפגישה אקראית באירוע של חבר משותף, פגישה ששינתה את חיי... חשבתי שנידונתי לחיות עם כאבי גב עוד שנים רבות.. לאחר כמה טיפולים ממוקדים של מאסאג'ים תאילנדים, א... קרא/י עוד

הכרתי את מאי בפגישה אקראית באירוע של חבר משותף, פגישה ששינתה את חיי... חשבתי שנידונתי לחיות עם כאבי גב עוד שנים רבות.. לאחר כמה טיפולים ממוקדים של מאסאג'ים תאילנדים, אני כבר לא זוכר איפה כאב לי... תודה לך מאי! 

עומר אריאל

מאי היא מסאג'יסטית מוכשרת מאוד. אשת מקצוע מעולה!
    מדויקת בעבודתה, הקלה על מכאוביי, קשובה ונעימה! כייף לי להגיע אליה לטיפול. 

טלי שאבי

מקצוענית אמיתית רגישה ומטפלת מכל הלב, נדירה

גיל קנינגשטיין

מאי היא מטפלת מקצוענית ומיוחדת במינה . הטיפול מגיע ישירות  מהנשמה שלה ועובר למטופל באמצעות מגע הקסם שעושה פלאים לגוף . ממליץ בחום

 

אייל מזרחי
מאי את מטפלת בחסד עליון
תודה על עיסוי רפואי מהחלומות
מחכה לטיפוח הבא...
‏‎Lin Ohayon

מי שזכתה להיות מטופלת על ידה.מאי משלבת בטיפול שיטות שונות במטרה להגיע לתוצאה האופטימלית עבור מטופליה.מאי מטפלת מקצועית, קשובה ואמפטית.מטפלת ברמה גבוהה מאד.

חדווה פרץ

כשהגעתי למאי הגב שלי היה במצב נוראי !
בזכות הטיפולים שקיבלתי הצלחתי שוב לעמוד על הרגליים ולעבור את הלילות ללא כאבים .
מאי- מטפלת סופר מקצועית , נעימה ובנ... קרא/י עוד

כשהגעתי למאי הגב שלי היה במצב נוראי !
בזכות הטיפולים שקיבלתי הצלחתי שוב לעמוד על הרגליים ולעבור את הלילות ללא כאבים .
מאי- מטפלת סופר מקצועית , נעימה ובנאדם מדהים !
אין ספק שלמאי יש מגע קסום

 

מיכל מזרחי

אין כמו מאי!!! ואני, בהיותי מטפלת בעצמי, לא מפקידה את גופי בידי כל אחד. מאי מקצועית ויודעת מצוין מה היא עושה, הכאב חולף, וההרגשה מעולה... ממליצה לכל אחד גם כשיש כאב וג... קרא/י עוד

אין כמו מאי!!! ואני, בהיותי מטפלת בעצמי, לא מפקידה את גופי בידי כל אחד. מאי מקצועית ויודעת מצוין מה היא עושה, הכאב חולף, וההרגשה מעולה... ממליצה לכל אחד גם כשיש כאב וגם כתחזוקה נפלאה

Chava Steiner

מאי היא מקצוענית ומרגישים את זה מהרגע הראשון.
מכירה את האנטומיה של מערכת השריר והשלד ומיישמת את הטיפול דרך ידע והמון ניסיון.

שחר כוכבי, מאמן כושר

מאי מהממת מקצוענית וחמה. בתחילת כל מפגש היינו מדברות על מה לשים דגש ואחרי הטיפול המאתגר שכל פעם מפתיע מחדש, הכאב כלא היה, והגוף הרגיש כמו חדש. עם התה החם של אחרי השיחה... קרא/י עוד

מאי מהממת מקצוענית וחמה. בתחילת כל מפגש היינו מדברות על מה לשים דגש ואחרי הטיפול המאתגר שכל פעם מפתיע מחדש, הכאב כלא היה, והגוף הרגיש כמו חדש. עם התה החם של אחרי השיחה היחס האישי והמעקב הצמוד פשוט כיף.

מיטל פורת

אני טופלתי אצל מאי והיא עזרה לי מאוד. הנקיון, החום והעזרה גרם לי לנשום אחרת.

מירי לגזיאל

מעטים הם המטפלים שהם כל כך מסורים ומעמיקים. שממש אכפת להם והם יושבים ומסבירים מה הם חושבים שהבעיה היא וכיצד יש לטפל בה, כולל שיעורי בית. יש לי את העונג להכיר את מאי כב... קרא/י עוד

מעטים הם המטפלים שהם כל כך מסורים ומעמיקים. שממש אכפת להם והם יושבים ומסבירים מה הם חושבים שהבעיה היא וכיצד יש לטפל בה, כולל שיעורי בית. יש לי את העונג להכיר את מאי כבר מספר לא מבוטל של שנים. ממליץ בחום לכולם.

יוני סולומון

שלחו לי הודעה

כרמלה אפשטיין רותם, סדנאות בניהול כלכלת המשפחה
מאי טאץ' - מטפלת במגע בגוף ובנפש

יצירת קשר

כתובת:

הרצליה

טלפון: